Darkness The Mist

Teksty utworzone po przez nieoficjalny zespół Darkness The Mist

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-09-24 21:06:54

 Kat

Pani Cierpienia.

Skąd: Piekło.
Zarejestrowany: 2013-09-24
Posty: 19
Punktów :   

Śmiech na sali.

Czasami mam ochotę zrobić krzywdę ludziom, lub po prostu wytępić głupotę. Znajduję się na pewnej grupie, KTM, niektóre osoby stamtąd są mi bliskie, wspierają mnie, gdy tego potrzebuję, a czasem po prostu przemawiam niektórym do rozumu i kończy się na tym, że to ja jestem najgorsza. Dziś była ciekawa sytuacja, a więc, dziewczyna się cieszy, że chłopak który jej się podoba i zna go pół roku zrobił jej dwie malinki. Uświadomiłam jej, żeby uważała potem, aby dawkowała słowa jak narkotyk, aby nie dawała za łatwo porwać swego serca. Cóż. Przekonałam ją? Oczywiście, że nie! Zostałam obrażona od góry do dołu, że podobno życzę jej źle w miłości. Miłości? Nawet nie są razem, to był ich pierwszy raz kiedy okazali sobie czułość. Nie wiem, może jestem wredną szmatą, ale czekam tylko, aż coś się stanie, on zabierze jej serce, a potem będzie znów płakać, jak jej źle i jaka to ona nie jest samotna. Łezka się w oku kręci, nieprawdaż? Aczkolwiek z grupy nie odejdę, przywiązałam się do paru osób, a większość uważa mnie za świetnego psychologa i z chęcią otrzymują ode mnie rady. Niestety mało osób rozumie, że ja nie głaszczę po główce i przytulam, tylko daję kopa w dupę, aby zaczęli działać. Ja sama dziś dałam sobie takiego kopa. Wytrzymałam na wykładzie od godziny 8:30 do 15:00. Zdałam sobie sprawę z tego, że jakby nie było lubię się dokształcać. Teraz wieczór z namiętną chemią, ponieważ moim celem jest piątka, by pokazać nauczycielce, jak bardzo co do mnie się myli. Tak, jestem silna. Jak jest u Was? Też pomagacie, czy raczej skupiacie uwagę na sobie? Lub pomagacie, ale wybranym osobom, które są dla Was ważne? Nie wiem dlaczego, czasem jestem empatyczna. Na dłuższą metę jest to okropnie męczące.


Welcome to Hell.

Offline

#2 2013-09-24 22:41:30

 Darkness The Mist

Pan Ciemności.

Skąd: Piekło.
Zarejestrowany: 2013-09-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Śmiech na sali.

Znasz moje zdanie co do pomagania obcym ludziom. Czy w tym chodzi o panią P. ?


Darkness The Mist to hobby.

Offline

#3 2013-09-24 22:50:22

 Kat

Pani Cierpienia.

Skąd: Piekło.
Zarejestrowany: 2013-09-24
Posty: 19
Punktów :   

Re: Śmiech na sali.

Jaką panią P? Nie.


Welcome to Hell.

Offline

#4 2013-09-24 22:51:09

 Darkness The Mist

Pan Ciemności.

Skąd: Piekło.
Zarejestrowany: 2013-09-24
Posty: 48
Punktów :   

Re: Śmiech na sali.

Pytasz ale odpowiadasz... >.>
Ja nie umiem tak


Darkness The Mist to hobby.

Offline

#5 2014-04-06 23:16:28

 BlackieLawless

Użytkownik

Skąd: Czeluść
Zarejestrowany: 2014-04-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Śmiech na sali.

Ja tam pomagam tylko swoim, bo inni potrafią "podziękować", ale po chwili mieszają Cię z błotem. Patrzą też na wygląd, a jak się dowiedzą, że słuchasz ostrzejszej muzyki, to już w ogóle reagują jak na kosmitów -.-" I mają czelność potem podchodzić i "pożyczysz nam książkę?". Kopa dostaną...


"Semper Fi"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chavala.pun.pl www.downloadjava.pun.pl www.gwiezdnaflota.pun.pl www.simy.pun.pl www.im5.pun.pl